×

ایمن فروش (شرکت آرشانوین)

شرایط کالای دارای ضمانت:

1-اعتبار زمانی بر اساس تاریخ قید شده روی ضمانت نامه و به مدت یکسال می باشد.

2-گارانتی فروشگاه فقط شامل مواردی است که در طول دوره ضمانت در اثر خرابی قطعات و اشکالات ناشی از تولید در کارخانه و در شرایط عادی استفاده رخ داده باشد.

3-کالا پس از تست و تایید خرابی توسط کارشناسان شرکت  قابل تعمیر می باشد.

4-ضمانت نامه شامل لوازم جانبی از قبیل آداپتور,لنز,... نمی باشد.

5-به منظور حفظ اطلاعات دستگاه ,لازم است مشتری از اطلاعات ارزشمند خود یک نسخه پشتیبان تهیه نماید.این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در برابر اطلاعات موجود در حافظه ندارد.

موارد خارج از ضمانت:

1-مخدوش بودن شماره سریال ,لیبل

2-پایان یافتن مدت زمان دوره خدمات کالا براساس آن چه بر روی لیبل گارانتی درج شده باشد.

3-صدمات فیزیکی شامل ضربه فیزیکی,شکستگی,صدمات ناشی از حمل و نقل, نوسانات برق , آتش سوزی, ریختن آب.

4-نصب نادرست دستگاه  و هرگونه تعمیر قطعات توسط شخص ثالث.

5-کالاهایی که زمان گارانتی آن ها به اتمام رسیده است.در صورت امکان با دریافت هزینه تعمیر خواهند شد.

شرایط ارسال:

هزینه حمل و نقل کالا به بخش خدمات و بالعکس بعهده مشتری می باشد.

برای ارسال کالا به بخش خدمات می بایست از بسته بندی مناسب و ضد ضربه استفاده شود.

زمان تحویل:

حداقل زمان جهت رفع ایراد دستگاه 3روز و حداکثر 7روز کاری می باشد.

 

معرفی گروه صنعتی سایلکس

صنایع الکترونیک سایلکس با بیش از ۲۰ سال سابقه درعرصه تولید سیستم‌های حفاظتی اولین محصول خود دزدگیر اتومبیل را به بازار عرضه نموده و با گذشت زمان و کسب تجربه در مسیر تولید و مسائل فنی به تنوع محصولات خود افزوده و در حال حاضر با هدف تحقق شعار «تولید ملی؛ کیفیت جهانی» به یکی از مدرن‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی اماکن و ریموت کنترل‌های درب‌های اتوماتیک در داخل کشور تبدیل گشته است. این مجموعه با گسترش بخش تحقیقاتی خود در جهت دسترسی به بالاترین کیفیت فنی، موفق شده است اولین تولید‌کننده ریموت کنترل‌های Code Hopping در کشور باشد. تولیدات صنایع الکترونیک سایلکس در چهار گروه ذیل عرضه می‌گردند:

سیستم‌های حفاظتی و امنیتی اماکن‌

مدار فرمان های کرکره

کیـت ریموت‌هـای صنـعتی

انـواع ریموت

فروش و نصب انواع دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری

قصد ما از نوشتن این متن توضیح علت خرید دوربین مدار بسته و نصب آن در منزل یا محل کار شما است . همیشه افراد به دنبال یافتن چرایی یک موضوع هستند و در خرید و بر طرف کردن نیاز هایشان این سوال پیش می آید که چرا این کالا را بخریم ؟ حال می خواهیم بدانیم چرا خرید دوربین مداربسته برای ما ضروری است ؟ برای خرید دوربین مدار بسته باید اطلاعاتی در رابطه با مشخصات آن داشته باشید مثلا برند ، قیمت دوربین مدار بسته و فروشگاه مطمئنی که از آن خریداری کنید ، اطلاعاتی است که باید بدست آورید . هدف از نصب دوربین مدار بسته ، داشتن امنیت ، آرامش و نظارت بر عواملی است که در طول روز اتفاق می افتد . هدف از خرید دوربین مدار بسته به چند اصل منتهی می شود؛ حفاظت ، حراست و ایمنی ، کنترل ترافیک ، کنترل ، مدیریت و نظارت و در نهایت آموزش و تحقیقات.

دزدگیر خانه و اماکن

دزدگیر اماکن همانطور که از نامش پیدا است، یکی دیگر از انواع محصولات حفاظتی در ساختمان به شمار می رود. دزدگیر ها کارکرد بسیار ساده و در عین حال مهمی دارند. استفاده بجا و مناسب از دزد گیر اماکن می تواند تاثیر مهمی در امنیت خانه و محل کار داشته باشد. این دزد گیر ها از سنسور های خاص خود بهره می برند. به این شکل که سنسور ها با تشخیص شرایط خطر، آژیر را به صدا در می آورند.

اصلی ترین این سنسور ها سنسور تشخیص حرکت است. تشخیص دادن حرکت توسط این سنسور ها با استفاده از حسگر مادون قرمز انجام می گیرد. این حسگر را می توانید در هر جای ساختمان به کار روند. می توان آن ها را در جاهایی مانند ورودی ها، راهرو ها بالکن و غیره نصب کرد. از معروف ترین برند های دزدگیر اماکن می توان به کلاسیک، بتا و پارادوکس هستند. تعداد بسیار زیادی محصول در بخش های مختلف وجود دارد. می توانید با توجه به شرایط خود یکی را انتخاب کنید.

برگشت به بالا